W tygodniu Kościół nie organizuje stałych nabożeństw, odbywają się natomiast spotkania jego członków w ramach tzw. grup domowych. Obecnie funkcjonują cztery grupy w Suwałkach i jedna w Augustowie. Spotkania te odbywają się w mieszkaniach osób, które udostępniły swoje domy. W nowotestamentowym Kościele często występowała praktyka spotykania się Kościoła w prywatnych domach (Kol. 4:15 „Pozdrówcie braci w Laodycei i Nymfasa, i zbór, który jest w jego domu.”). 

Grupy spotykają się w każdą środę wieczorem z wyjątkiem okresu wakacyjnego. Ich główną częścią jest rozważanie i utrwalanie Bożego Słowa z niedzielnego kazania poprzedzającego spotkanie grup. Podczas takich spotkań ich uczestnicy modlą się również o bieżące sprawy i dziękują Bogu za wysłuchane modlitwy. Spotkania grup domowych pozwalają również lepiej poznawać się nawzajem i dzięki temu lepiej troszczyć się o siebie na wzajem. 

W naszej społeczności doceniamy wartość osobistych relacji pomiędzy członkami Kościoła. Kościół to przecież rodzina ludzi wierzących. Dlatego też oprócz wspólnych nabożeństw niedzielnych organizujemy regularne spotkania w małych grupach domowych. 

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w nich, serdecznie zapraszamy!


Przejdź na początek strony

Tworzenie stron internetowych ONAVI.pl