"Klub Młodego Odkrywcy" to forma cyklicznych zajęć prowadzonych w zborze od lutego 2011 r. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, z przerwą wakacyjną, i są adresowane do dzieci w wieku od 5 do 10 lat, chociaż uczestnikami bywają zarówno dzieci młodsze jak i starsze. 

 Celem spotkań jest wprowadzanie dzieci w prawdę Słowa Bożego, zachęcenie do odkrywania Biblii jako "mapy życia", gdzie każdy znajdzie wskazówki, jak odnaleźć prawdziwy skarb, tj. zbawienie.   

Podczas zajęć dzieci "podróżują" wyimaginowanym statkiem po kartach Pisma Świętego i odkrywają ciekawe miejsca - historie biblijne i wersety. Realizowane jest to poprzez różne aktywizujące formy, takie jak zabawy ruchowe, quizy czy skeczbordy. Wykorzystane są również prezentacje multimedialne, a dzieci w trakcie zajęć wykonują prace plastyczne, które później zabierają do swoich domów. Oczywiście, nie obywa się bez losowania ciekawych nagród i smacznych słodyczy. 

Klub Młodego Odkrywcy to również miejsce, gdzie dzieci uczą się, że są cenne i wartościowe dla Boga, ale też dla siebie nawzajem, bo każdy ma coś cennego, co czasem trzeba po prostu jeszcze odkryć. Od 2013 roku zajęcia Klubu odbywają się już tylko raz, dwa razy do roku. Celem działalności stała się idea dotarcia z ewangelią do szerszego grona odbiorców. Zajęcia są organizowane na zewnątrz, poza "murami" suwalskiego Zboru.

   Zapraszamy do obejrzenia relacji video: 


Przejdź na początek strony

Tworzenie stron internetowych ONAVI.pl